28.7 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Toni Kroos merr gardë nderi nga shokët e Real Madridit, tifozët me koreografi brilante në “Santiago Bernabeu”

Toni Kroos ka marrë një trajtim mbretëror në ndeshjen e tij të fundit në shtëpi ku Real Madridi luan kundër Real Betis.

Para fillimit, mesfushori gjerman mori një gardë nderi nga shokët e tij të Real Madridit dhe dukej shumë i kënaqur nga kjo.

Për nder të tij, lojtarët kishin veshur edhe fanella ‘Kroos 8’. Jo vetëm kaq, por një pjesa e tifozëve në “Santiago Bernabeut” vendosën të zbulojnë një pankartë të madhe për nder të tij.

Aty shkruante:”Gracias Leyenda” dhe kishte një foto të Kroos në mes me fjalët “22”.

Kjo simbolizonte numrin e titujve që ai ka fituar me Los Blancos deri më tani.

Kroos do të synojë të prodhojë një paraqitje të mrekullueshme dhe të emocionojë besnikët e “Santiago Bernabeut” për herë të fundit si lojtar i Real Madridit.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img