21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Tjetër gjest i madh nga Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka ndihmuar bashkëvendësit e tij në Medeira të Portugalisë
Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka treguar edhe një herë tjetër anën e tij humane, duke ndihmuar financiarisht të prekurit nga një zjarr në Medeira.
Ronaldo ka ndihmuar shpesh qytetin e tij të lindjes dhe kështu do të bëjë edhe kësaj radhe.

Kujtojmë se deri me tani nga zjarri në Medeira tre persona kanë humbur jetën, ndërsa janë lënduar mbi 300 të tjerë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img