32.2 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Buy now

spot_img

Tash në TV Dukagjini, Daut Haradinaj: SHIK-u që 16 vjet shpif për familjen tonë (Video/LIVE)

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe deputeti i kësaj partie, Daut Haradinaj, po flet në emisionin “Personale” të TV Dukagjinit.
Në këtë intervistë ai thotë se SHIK-u, si organizatë kriminale, nuk ka lënë shpifje pa bërë për të dëmtuar familjen Haradinaj dhe kreun e AAK-së, Ramush Haradinajn.
Si asnjëherë më parë në këtë intervistë, Daut Haradinaj ka folur për sakrificën në luftë e edhe për vëllain e vrarë paslufte.
Ndiqeni intervistën në videon e postuar më poshtë.
https://youtu.be/3PSam9f52jo

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img