10.3 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Buy now

spot_img

Studentët djegin diplomat e tyre universitare (VIDEO)

Studentët që janë pjesë e organizatës “Demokracia Studentore” para Kuvendit Komunal në Ferizaj i kanë djegur diplomat e tyre të fotokopjuara.
Diçka të tillë për të treguar se në këtë qytet nuk ka më vend për ata që studiojnë dhe diplomojnë, njofton Klan Kosova.

Sipas tyre, ky vend është bërë vatër e nepotizmit dhe klientelizmit partiak.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img