22.5 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Stavileci: Presim vetëm se sa e thellë do të jetë fitorja e PDK-së

Në zgjedhjet e sotme në Drenas, qytetarët kanë dhënë një test të demokracisë, ka thënë Blerand Stavileci i ftuar në edicionin special të Klan Kosova.
“Po i mbledhim rezultatet të cilat janë inkurajuese”.
“Ne nuk kemi dyshuar se do të dalim të parët. Duhet të presim se sa e thellë do të jetë fitorja”, ka thënë Stavileci.
“Nga rezultat që po marrim ka vend e që janë inkurajuese. Tash është e vështirë të flas se në vazhdimësi po marrë rezultate nga terreni”, shton ai.
“Rezultati në zgjedhje është se kush del i pari dhe jo kush shkon në balotazh!”.
“Ne besojmë në fitore, pa balotazh”, ka shtuar Stavileci.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img