17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Sot shënohet Dita Botërore e hepatitit

Ministria e Shëndetësisë në bashkëpunim me Organizatën Botërore të Shëndetësisë dhe Klinikën Infektive, me rastin e Ditës Botërore të hepatitit  organizon tryezë të rrumbullakët, me moton “Njihu me hepatitin – Vepro tani”.
Tryeza organizohet sot në hapësirat e Klinikës Infektive të Qendres Klinike Universitare të Kosovës, në Prishtinë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img