31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Shpend Ahmeti sulmohet me ngjyrë e shtalba

Objekti i Komunës së Prishtinës para pak minutash është sulmuar me ngjyrë dhe shtalba nga disa persona, shkruan Gazeta Fjala.
Ngjyra është hedhur në muret e Komunës.
Madje vet kreu i saj, Shpend Ahmeti ka dal për të para ngjarjen.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img