17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Shokuese! Cima e pranon që është babai i vëllezërve Mziu! (Video)

Janë këngëtarët më të dashur për fasnat e tyre, që të pestë janë vëllezër dhe këndojnë bashkë, shkruan Kosovarja.

Të ftuar në emisionin humoristik “Kojshia Show”, këtë javë ishin vëllezërit Mziu dhe “nëna e tyre” (Humoristi Hasani) dhe humoristi Rasim Thaçi – Cima.
Se çfarë i bëri Cima “nënës” së këngëtarëve në fjalë, mund ta shihni në emisionin e plotë.
https://www.youtube.com/watch?v=SFugiuDQYW0

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img