22.5 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Shikojeni momentin e ndërhyrjes së policisë në vendvotim, në fshatin e Ramiz Lladovcit (VIDEO)

Mesohet se Policia është larguar para pak minutash nga qendra por komisionerët po kanë problem të përcaktojnë se çfarë duhet bërë me fletëvotimin i cili ka mbetur pa u futur në kuti.
Kundërthëniet rreth një vote janë arsyeja pse Policia është futur në qendrën e votimit në Gllanasellë të Drenasit.
Video është dërguar nga një qytetar në KALLXO.com.
Mësohet se Policia është larguar para pak minutash nga qendra por komisionerët po kanë problem të përcaktojnë se çfarë duhet bërë me fletëvotimin, i cili ka mbetur pa u futur në kuti.
Gllanasella është vendlindja e tre kandidatëve për kryetar të Komunës së Drenasit: Ramiz Lladrovcit, Bedri Nikës dhe Vehbi Berishës.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img