12.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Rita Ora vuan nga….!

Në një intervistë të dhënë së fundmi, këngëtarja Rita Ora ka pranuar se ajo vuan nga ankthi dhe se e gjithë kjo është përforcuar gjatë viteve.

“Vuaj nga ankthi dhe kam frikë të pranoj që kam qenë në terapi. Edhe kohët e fundit flas me një specialist një herë në javë”, ka deklaruar këngëtarja.
Siç shkruan “Mirror”, krizat e ankthit i kanë lindur këngëtares që në fëmijëri, nga frika që kishte prej vdekjes.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img