23.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Rita Ora një “Flamenco” seksi (Foto)

Rita Ora dita-ditës po mahnitë me stilin e saj.
Ylli i muzikës sot është parë teksa ka parakaluar rrugëve të New York-ut e veshur me shumë stil.
25- vjeçarja kishte veshur një fustan të stilit “Flamenco”, ku dhe është dukur për mrekulli, shkruan Indeksonline.
Vlen të kujtojmë se ditë më parë Ora zyrtarisht është zgjedhur prezantuesja e radhës në “American’s Next Top Model”.

Image

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img