21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Rita Ora këtë herë shumë elegante (FOTO)

Ajo është një ndër këngëtaret më të përfolura, jo vetëm për shkak të profesionalizmit të saj në punë, por edhe për shkak të pamjes së saj mahnitëse.
Është pikërisht këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora, e cila lë ‘pa frymë’, me veshjet dhe dukjet e saj.

Në premierën e “Get Down” të Netflix në New York, ajo është paraqitur me një fustan mjaft elegant, në të cilin i theksoheshin linjat e trupit.Whoops! Rita Ora, 25, suffered a classic fashion faux pas on Thursday as she stepped out in New York with the labels still left on the soles of her shoesFunky fashion: However despite the error, Rita still managed to turn heads thanks to her stylish flair, wowing in a slinky orange and black dressSeno-Rita: The outing marks just one of many high-fashion displays Rita has made while in New YorkShowing some skin: Rita embraced the warm weather and flaunted her tattoos in the strappy numberFierce: Rita is currently filming in New York after it was confirmed last month that she would be replacing Tyra Banks at the host for the new season of America's Next Top Model

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img