26.7 C
Pristina
Saturday, June 15, 2024

Buy now

spot_img

Rita Ora braktis fustanet me atlete, shikojeni si duket tani! (Foto)

Rita Ora është duke zëvendësuar Tyra Banks si gjyqtare në edicionin e ‘America’s Next Top Model’.
Por përpos kësaj Rita kohët e fundit është vërejtur se ka ndryshuar mënyrën e veshjes. Tejet e dhënë pas veshjeve sportive dhe atleteve si duket Rita nuk është më.
Në fustane të gjatë, të shkurtër, elegant dhe shumë të ndryshëm është parë ajo gjatë gjithë kohës së fundit, transmeton Indeksonline.
Por nuk duhet harruar edhe imazhin që kishte ajo në fillim kur vishej me fustane dhe atlete e që tani i ka zëvendësuar me këpucë, sandale dhe shumë të mbathura të ndryshme.
Por gjithashtu duhet përkujtuar se në këtë pamje Rita duket mëse e mahnitshme dhe me një grim fantastik./PrishtinaPress.eu/


Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img