25.7 C
Pristina
Saturday, June 15, 2024

Buy now

spot_img

Reshje shiu edhe në Shqipëri

Pas disa ditëve me temperatura të larta, reshjet e shiu kanë filluar edhe në disa zona të Shqipërisë.
Meteorologët kanë njoftuar se në ditën e sotme do të ketë mot të vranët dhe reshje shiu.  Në zonat malore, temperaturat do të arrijnë në 27 gradë celsius, ndërsa minimalja do të jetë 19 gradë celsius.
Në vendet bregdetare, temperaturat më të ulëta do të arrijnë në 21 gradë celsius, ndërsa ato maksimale në 33 gradë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img