17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Reperi i njohur nuk do të këndojë më kurrë?!

Ka pothuajse 5 vite që reperi amerikan 50 Cent do ta publikonte albumin e tij por, kjo gjë nuk ka ndodhur akoma.

Ai është i vendosur që ta përfundojë këtë projekt edhe pse po i merr shumë vite por, nuk dihet nëse do ketë ndonjë këngë tjetër më, shkruan lajmi.net
Kjo gjë ka bërë të dyshohet se do ta lërë muzikën.
Madje, edhe intervistat e tij ku ai thotë se është lodhur duke  kënduar këngët e vjetra ka bërë të dyshohet se 50 nuk do sjellë më projekte dhe kjo lodhje do ta bëj atë ta lë muzikën.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img