31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Rekordi i Iker Casillas

Porto dhe Iker Casillas kanë kaluar tutje në Ligën e Kampionëve duke e mposhtu Romën me rezultat të përgjithshëm 4-1.
Ish portieri i Real Madridit, Iker Casillas, do të thyej një rekord unik.
Ai do të paraqitët në sezonin e tij të 18 në Ligën e Kampionëve.
Legjenda spanjolle do ta barazojë rekordin e mesfushorit të Manchester United, Ryan Giggs.
Casillas është një prej portierëve më të mirë në histori të futbollit.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img