5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Real Madridi po përgatitet për blerjen më të madhe në histori

Real Madridi po përgatitet për një blerje të bujshme në merkaton e verës. E përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo” ka zbuluar dhe emrin e futbollistit.
Bëhet fjalë për syllin e Juventusin, Paolo Dybala, i cili është kthyer në një dëshirë të madhe të Fiorentino Perez. Sulmuesi i Juventusit sapo ka rinovuar kontratën, por kjo nuk i ndal “galaktikët” që të bëjnë ofertën e tyre, shkruan Albeu.
Sulmuesi argjentinas është ka hedhur poshtë të gjitha zërat për largim, por Reali nuk ka ndërmend të ndalet.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img