9.7 C
Pristina
Monday, April 22, 2024

Buy now

spot_img

Rashica takon Ramush Haradinajn

Milot Rashica është takuar gjatë ditës së sotme me Ramush Haradinajn

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, ka vizituar gjatë ditës së sotme kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj, të cilën e ka falënderuar për mikpritjen që i është bërë, transmeton Gazeta Express.
“Faleminderit z.Ramush Haradinaj dhe familjes se tij për mikpritjen në Prishtinë dhe Gllogjan”, shkruan Rashica në rrjetet sociale. /Express/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img