28.7 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Ranieri: Ne jemi viktima!

Claudio Ranieri këmbëngul se Leicester City janë përsëri ‘viktima’ në grupin e tyre në Ligën e Kampionëve, pavarësisht se është dorëzuar një short relativisht i favorshëm.
Kampionët e Ligës Premier do të përballen me Porton, Club Brugge dhe FC Copenhagen në Grupin G, ku do të ndjejnë konkurrencën elitare të Evropës për klube për herë të parë dhe Ranieri beson se skuadra e tij është një ‘viktimë’.
“Edhe një herë unë them se ne jemi viktima. Për këtë arsye ne duhet të luftojmë për çdo gjë”, deklaroi fillimisht Ranieri, transmeton Telegrafi.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img