17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Ramiz Lladovci nesër merr postin e kryetarit të Drenasit

Ramiz Lladrovci, i cili më 18 dhjetor fitoi në garë për kryetar të Drenas, nesër do të jep betimin e të parit të këtij qyteti.
Ceremonia inauguruese zhvillohet në ora 13:00 në Asamblenë Komunale të Drenasit, kurse pas betimit Lladrovci do të vendosë kurora lulesh në varret e dëshmorëve në Prekaz dhe Likoshan.
Lladorvci ka njoftuar se në ora 15:00, do t’i pres në një takim familjet e dëshmorëve.
 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img