22.7 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Buy now

spot_img

Pse i mbanë të fshehtë Fjolla Morina baballarët e dy vajzave të saj? (Foto)

Fjolla Morina është njëra ndër këngëtaret më provokative të skenës muzikore shqiptare.
Ditë më parë ajo festoi ditëlindjen e vajzës së saj të dytë, shkruan Indeksonline.
Ajo duket gjithmonë seksi dhe shumë e lumtur. Kohëve të fundit jo rrallë herë po frekuenton vende të ndryshme, porse asnjëherë nuk tregon se kush e shoqëron.

Ndonëse është nënë e dy vajzave, ajo asnjëherë nuk ka prezantuar baballarët e tyre.

Aktualisht Morina është “single”.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img