15.3 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Presidenti Thaçi përcolli nga afër triumfin e Majlindës në Rio (Foto)

“Fitoret e Majlindës na bëjnë krenarë, prandaj asaj dhe tërë ekipit i dëshiroj shumë fat”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e tij në Facebook. Ai ka bërë tifo bashkë me djalin e tij, Endritin, kryetarin e Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, etj.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka qenë i pranishëm në luftërat e Majlinda Kelmendit, ku xhudistja Kosovare ka arritur deri në gjysmëfinale.
“Fitoret e Majlindës na bëjnë krenarë, prandaj asaj dhe tërë ekipit i dëshiroj shumë fat”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e tij në Facebook. Ai ka bërë tifo bashkë me djalin e tij, Endritin, kryetarin e Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, etj.
Majlinda meçin gjysmëfinale e zhvillon pak para orës 21, kundër japonezes Nakamura. /PrishtinaPress.eu

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img