31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Presidenti Thaçi me djalin në Rio, të emocionuar me parakalimin historik (Foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është prezent në Rio De Janeiro dhe në stadiumin Maracana, aty ku sot u hapën Lojërat Olimpike – Rio 2016.

Thaçi nuk shkoi vet në këtë hapje historike për Kosovën.
Pranë tij mori Endritin, të birin e tij, i cili pati fatin që ta jetojë në krah të babait këtë moment historik për Kosovën, shkruan Telegrafi.
Thaçi vërehet i emocionuar, teksa ishte në fokus të regjisë kryesore me të hyrë Kosova në parakalimin historik në hapje të Rio 2016.
thaci endriti

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img