31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Presidenti Thaçi i dorëzon flamurin shtetëror ekipit olimpik të Kosovës

Sot në Amfiteatrin e Gërmisë në Prishtinë organizohet ceremonia solemne e dorëzimit të flamurit shtetëror nga Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, tek ekipi olimpik i Kosovës, i cili do ta përfaqësojë shtetin tonë në Lojërat Olimpike në Rio të Brazilit.
Të pranishëm në këtë ceremoni shtetërore të organizuar nga Zyra e Presidentit të Republikës së Kosovës dhe Komiteti Olimpik i Kosovës do të jenë mbi 800 mysafirë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img