22.7 C
Pristina
Thursday, June 13, 2024

Buy now

spot_img

Premierë: Nora Istrefi vjen me “Majëm” (Video)

Këngëtarja Nora Istrefi sapo ka publikuar këngën e saj më të re “Majëm”.
Kënga është e zhanrit reggaeton dhe është punuar nga Cricket, e ndërsa teksti i saj është shkruar nga: Era Istrefi, Fatmir Muja dhe Ylli Limani.
Videoklipi është realizuar nga Entermedia, dhe Nora edhe kësaj rradhe është shfaqur e freskët dhe në top formë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img