12.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Dogana e Kosovës pavarësohet nga mbikëqyrja e EULEX-i

Me rastin e përfundimit të mbikëqyrjes dhe monitorimit të Doganës nga ana e EULEX-it, sot do të zhvillohet një takim nga Drejtori i Përgjithshëm i Doganës dhe U.D. Shefit të EULEX-it në prani të zëvendës ambasadorit të SHBA-ve.
Takimi do të mbahet në ambientin e Drejtorisë së Doganës, duke filluar nga ora 11:00.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img