31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Përfundon konferenca e policisë gjermane: Sulmuesi ishte gjermano-iranian, 100 persona dërgohen te psikologu

Ka përfunduar konferenca e policisë gjermane që u dha pas sulmit të një 18 vjeçari në një qendër tregtare në Munich, e ku i la të vdekur 10 persona, përfshirë edhe veten.
Zyrtarët policorë e kanë përfunduar konferencën duke thënë se situatën e kanë nën kontrollë dhe se duhet vazhduar jetën përpara, transmeton Indeksonline.
Kujtojmë se përveç 9 personave të vrarë, 18 vjeçari me origjinë gjermano-iraniane ka lënë të plagosur edhe 21 të tjerë./prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img