17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Pasojnë reagimet për deklaratat e Gecajt për demarkacionin: Skandaloze! Të turpshme!

Deputeti Gëzim Kelmendi ka reaguar ndaj deklaratave të Bajram Gecajt, i cili kishte thënë për demarkacionin se “na i kanë pre teshat pa na pyetur fare”.
Në debatin që Gecaj pati në rrjetin social Facebook me avokatin Arianit Koci, ka pasuar reagimi i Kelmendit, i cili deklaratat e Gecajt i quan të turpshme dhe skandaloze.
Më poshtë lexoni postimin e plotë të Kelmendit në Facebook:
Skandaloze !
Deklarata e Zv.Ministrit dhe këshilltarit të Kryeministrit Mustafa, Bajram Gecaj, në lidhje me Demarkacionin se” na i kanë pre teshat pa na pyetur fare” është skandaloze dhe e turpshme.
Kjo tregon se me muaj të tërë Kryeministri Mustafa ka gënjyer në lidhje me Demarkacionin.
Tash këtë gënjeshtër e konfirmon këshilltari i tij dhe Zv. Ministri Bajram Gecaj.
Fitorja do të jetë e jona, ngase ne po e mbrojmë me drejtësi, e jo si ju me gënjeshtra.
Gëzim Kelmendi

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img