15.3 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Pas hedhjes se gazit lotsjellës pritet arrestimi i Çaushit

Tashmë është konfirmuar edhe nga Lëvizja Vetëvendosje që gazi lotsjellës u hodh nga nënkryetari Driton Çaushi dhe sipas proçedurave pritet edhe arrestimi i tij.
Në këto momente Çaushi është akoma brenda ambienteve të kuvendit dhe pritet nga çasti në çast të shoqërohet në polici.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img