34.1 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Pak javë pas lindjes, Kiara Tito shfaq linjat trupore

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, e cila para pak javësh u bë nënë për herë të parë, ka marrë vëmendjen e publikut me fotografitë e fundit.

Ajo ndau një fotografi me ndjekësit e saj, ku shihet e kuruar deri në detaje.

Fotografinë e publikuar ajo e ka përcjellë me mbishkrimin: “Përshëndetje”.

Tito duket se i është rikthyer normaliteti.

 Kiara shfaq linjat pak javë pas lindjes dhe duket... (Foto)

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img