15.3 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

‘Ok’ nga Sinan Vllasaliu

Një titull i pazakontë në projektin më të ri të Sinan Vllasaliut, por ai vjen me energjinë e njejtë.
 

‘Ok’ mban titullin kënga më e re e tij e cila sapo është publiuar dhe ka filluar menjëherë të dëgjohet, shkruan lajmi.net.

Kënga është bërë në orkestrim nga Granit Gashit dhe Nurteel në Massive Production, ndërsa pritet që të jetë një hit i verës duke pasur parasysh se njerëzit e duan atë dhe këngët e tij.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img