22.5 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Numërimi i deritashëm i votave, PDK-ja prin me 67.4 për qind, Nisma me 32.6

Në zgjedhjet për balotazh në Drenas që u votuar sot, numërimi i deritashëm i votave e nxjerr Partin Demokratike të Kosovës të parën me 67 për qind, konkretisht kandidatin e tyre, Ramiz Lladrovcin.
Balotazhi u zhvillua në mes PDK-së dhe Nismas për Kosovën. Ndërsa vendvotimet janë mbyllur në ora 19.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img