21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Nota e Granit Xhakës ndaj Liverpoolit (Foto)

Granit Xhaka ka debutuar në derbin anglez ndaj Liverpoolit.
Takimi ndaj Liverpoolit ishte ndeshja e parë për Granit Xhakës në Ligën Premier.
Megjithatë, nuk ishte me fat, pasi skuadra e tij, Arsenali humbi në shtëpi ndaj Liverpoolit me rezultat 4:3.
Xhaka nuk e nisi takimin si titullar, por u inkuadrua në lojë në vend të Mohamad Elnenyt, në minutën e 67-të.
Pas inkuadrimit të tij, Xhaka u ndëshkua me karton të verdhë dhe pati një paraqitje solide, ku në fund u notua me notën 6.2.

notat

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img