22.7 C
Pristina
Thursday, June 13, 2024

Buy now

spot_img

Një fotografi tjetër e luftës së përgjakshme në Siri po bën xhiron e botës (Foto)

I shtrirë në krahët e babait i cili nxiton ta dërgojë në spital për tretman pas sulmeve ajrore në Aleppo, një tjetër viktimë e luftës së përgjakshme në Siri po shokon botën.

Një fotografi që është duke bërë gjiron e botës, shihet një burrë duke vrapuar nëpër rrugë me shpresë se do të arrijë të shpëtojë foshnjën e tij të lënduar,të cilën po e mbante në duar dhe që kishte nevojë për intervenim urgjent mjekësor.

4

2

3

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img