17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Nga ky vikend Premierliga kthehet në Digit Alb dhe IPKO

Digit Alb dhe IPKO do të transmetojnë ndeshjet e Premierligës për sezonin e ri, 2016/2017, shkruan gazeta Express.
Teleshikuesit e Digit Alb dhe IPKO do të kenë mundësin që nga kjo fundjavë të përcjellin ndeshjet e Premierligës.
Digit Alb dhe IPKO do të transmetojnë ndeshjet e kampionatit anglez për sezonin e ri, 2016/2017.
Duhet theksuar se ndeshjet e xhiros së parët të Premierligës nuk janë transferuar nga asnjë televizion shqiptarë

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img