15.3 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Nëna seksi që poston foto në internet (Foto)

Jacqui Ryland është një emër mjaft i njohur në Britani dhe për të janë bërë shkrime dhe intervista pafund.
29-vjeçarja, një nënë tanimë “beqare”, është e fiksuar pas fotove dhe publikimit të tyre në Instagram.
Ajo thotë se shkrep më shumë se 100 foto në ditë, për të gjetur fotot perfekte për t’i postuar.
Ryland merr hormone për të mbajtur trupin në formë dhe mjekët e kanë paralajmëruar se po rrezikon jetën.
Por asaj i ka ndodhur diçka tejet qesharake, që e ka acaruar disa.
Femra beqare në Instagram përdorin foto të saj si foto profili për të gjuajtur meshkuj.
“Është e pabesueshme ajo çfarë ndodh. Përdor imazhin tim për t’u lidhur me meshkuj”, thotë 29-vjeçarja.

4444

555

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img