22.7 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Buy now

spot_img

Në Prishtinë një e mitur detyrohet të marrë drogë nga një mashkull

Një e mitur femër është detyruar që të përdorë substanca narkotike nga një mashkull dhe më pas i është përkeqësuar gjendja shëndetësore.

“Viktima femër K/Shqiptare e mitur ka raportuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar e ka detyruar të përdor substancë të dyshuar narkotike dhe si pasojë e përdorimit, të njëjtës ju është keqësuar gjendja shëndetësore dhe është dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raportin policor.
I dyshuari, sipas raportit policor, është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje. /GazetaExpress/.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img