12.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Mustafa flet për demarkacionin pas konferencës së Komisionit

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa në ora 15:00, do të marr pjesë në konferencën për medie të organizuar nga Komisioni Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img