12.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Modelja shqiptare dhe gjoksi i saj shpërthyes (Foto)

Modelja nga Shqipëria, Alesia Bami shquhet për linjat e saj seksi.
Ndonëse fundshpina e saj nuk është edhe aq në formë, është gjoksi i saj shpërthyes ai i cili merr komente të shumta nga gjinia mashkullore.
Më poshtë mund të shihni disa foto të modeles në fjalë, në të cilat dukshëm ka fokusuar gjoksin e saj në top formë.

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img