32.2 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Buy now

spot_img

Messi-Shaqiri, tifozët zgjedhin golin më të bukurin e sezonit (Foto/Video)

Goli më i bukur i sezonit 2015/16 edhe zyrtarisht është perla e  Lionel Messit ndaj Romës në Ligën e Kampionëve.

Goli i argjentinasit është zgjedhur nga tifozët, ndërsa në vend të dytë ishte Ricardinho (Futsal) dhe i treti i Xherdan Shaqirit në Kampionatit Evropian ndaj Polonisë.

CqszbnpWYAABUhQ

Por, vlen të theksohet se goli i Shaqirit ishte goli më i mirë në Kampionatin Evropian.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img