32.2 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Buy now

spot_img

Më të afërt se kurrë, Yll Limani dhe Elvana Gjata “çmendin” fansat në koncert

Dekada, koncerti i Elvana Gjatës në Gjermani rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm në CV-në artistike të këngëtares.

Shumë personazhe dhe këngëtarë ishin të ftuar ku një prej tyre ngriti publikun në këmbë.

Ylli Limani teksa po performonte me Elvana Gjatën në një moment i kërkon kësaj të fundit puthje.

Brohorimat e publikut vërtetuan gjithçka ku jo pak herë është përfolur për një romancë mes tyre.

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img