8.6 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Buy now

spot_img

Mblidhet Komisioni për Stabilizim-Asociim

Komisioni Parlamentar për Stabilizim Asociim do të takohet të martën, ku do të diskutohet lidhur me përgatitjet për takimin e dytë të Komisionit Parlamentar për Stabilizim Asociim BE-Kosovë, i cili do të mbahet më 23-24 nëntor, në Strasbourg
“Komisioni Parlamentar për Stabilizim Asociim do të takohet të martën më, 15 nëntor 2016, për të sheshuar përgatitjet për takimin e dytë të Komisionit Parlamentar për Stabilizim Asociim BE-Kosovë, i cili do të mbahet më 23-24 nëntor, në Strasbourg”, thuhet në njoftimin e Kuvendit të Kosovës.
Në takim do të shqyrtohet  draft agjenda e atij  takimi, si dhe do të caktohen  raportuesit për temat që do të diskutohen Strasbourg .

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img