21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Luana ‘djeg’ nga plazhi (FOTO)

Ajo është një ndër moderatoret më seksi shqiptare.

Bëhet fjalë për Luana Vjollcën, të cilën deri më tani e kem parë të veshur me fustane të ndryshme dhe si sportiste.

Por, besoni ose jo, edhe pse për Luanën janë shkrepur shumë foto, si nga vetë ajo, ashtu edhe nga të tjerët fotografë dhe paparaci, moderatoren kurrë nuk e kemi parë në bikini deri në këtë verë.

Gjatë pushimeve në ishujt greke dhe plazhet shqiptare, bukuroshja ka publikuar disa fotografi në bikini, ku ka marrë komente pozitive, ndërsa katër imazhet e vetme mund ti shikoni më poshtë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img