23.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Lajmi i fundit: Sulm në Gjermani

Të paktën një person është plagosur gjatë një sulmi me thikë dhe armë në Gjermani mëngjesin e sotëm.
Të shtënat e sulmit shpërthyen në qytetin gjerman të Këlnit.
Ngjarja ka ndodhur në Flandrischetë këtë mëngjes, njoftoi gazeta “KOELNER Express”.
“Dy të dyshuarit janë tashmë në arrati”, tha gazeta.
Sipas raporteve të dëshmitarëve të cituar nga “KOELNER Express”, tre apo katër njerëz po diskutonin ashpër me njëri-tjetrin para se njëra nga viktimat të sulmohej me një thikë dhe të dëgjoheshin të shtënat.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img