17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

LAJMI I FUNDIT: Orteku i borës vret një të ri në Brezovicë

Një djalë ka humbur jetën si pasojë e goditjes nga një ortek bore në Brezovicë.

Klan Kosova mëson se ai ishte student i arkitekturës dhe vinte nga Ferizaji.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img