22.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Kylie Jenner, një super femër (Foto)

Kylie Jenner duket se është më e mirë se motra e saj, Kim Kardashian.
Me një super trup, dhe tejet e bukur, Kylie del një yeshkane perfekte, shkruan Indeksonline. Kylie aktualisht po merret me lansimin e produktit kozmetik për buzë.

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img