22.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Ky është serbi që vrau dje gruan dhe foshnjën e tyre 4 muajshe në Veternik (Foto)

Vrasësi Arpas S. dje vrau me thikë gruan e tij Slavica dhe foshnjën e tyre katër muajshe në vendin e quajtur Veternik në Serbi
 
Policia përmes një deklarate ka thënë se vrasësi ishte i dehur kur kreu vrasjen. Më vonë, ai u arrestua nga policia në Backa Palanka./GazetaExpress/
Mediat serbe kanë publikuar fotografitë e tij:

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img