29 C
Pristina
Sunday, July 21, 2024

Buy now

spot_img

Ky është qifti nga Peja që pati në dasëm Kadri Veselin, ministra e deputetë (Foto)

Asdreni dhe Rina kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një dasëm madheshtore në qytetin e Pejës.
Të vecantë këtë moment e kanë bërë edhe mysafirët ku mes tyre ka qenë edhe kryetari iKuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe një pjesë e madhe e kryesisë së PDK-së, ministra e deputetë, shkruan Magazina.al
Atmosfera në dasëm dhe prezenca e njerëzve në të e kanë bërë të ndjehet mirë shefin e GP të PDK-së, Adem Grabovcin.“I rrethuar me miq e dashamire ne dasmen e familjes tone. Urime Asdren dhe Rina!”, ka shkruar Grabovci.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img