17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Ky është moti për nesër

Është parashikuar se kjo javë do të jetë goxha e ftohtë.
Por, dita e nesërme pritet të ketë temperaturat më të ulëta deri më tani.
Ato do të nisin nga minus tetë gradë Celsius dhe do të arrijnë maksimalen deri në tetë gradë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img