21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Kryesia në takim konsultativ para debatit për demarkacionin

Kryesia e Kuvendit të Kosovës është duke mbajtur një takim konsultativ, ku po diskutohet lidhur me përmbajtjen e tryezës që mbahet nesër për marrëveshjen e demarkacionit me Malin e Zi, raporton Telegrafi.
Përveç, anëtarëve të Kryesisë, në takim po merr pjesë edhe deputeti i LDK-së, Shpejtim Bulliqi dhe disa iniciues tjerë të debatit për demarkacionin.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img